O nás

Když se řekne kavalír

Jsme lidé, které baví móda. Lidé, které baví pěkné věci. Už generace před námi se generace shodly na tom, že „šaty dělají člověka“. Jakým člověkem chcete být Vy?

My u Kavaliers věříme, že zevnějšek je pouze první krok. a A chceme být něčím víc. Kavalír je člověk, který to nedělá pro sebe, ale je tu pro Vás, aby Vám zpříjemnil den. Pustit staršího člověka sednout, pomoct paní s nákupem nebo jen věnovat upřímný úsměv při ranní cestě do práce. Ano, dřív to byla samozřejmost. Přidejte se k nám a pomozte nám udělat srdce Evropy o něco vroucnějším. Při ranním spěchu a vázání Kavaliers kravaty se zamyslete. Jakým člověkem dnes chcete být Vy?

České věci. Víno z Itálie, hodinky ze Švýcarska, mobil z Číny. Kravaty z Česka…? Opravdu to zní tak neuvěřitelně? Stačí se poohlédnout podívat dvě, tři generace zpět a vidíme českého člověka, který má styl, zná etiketu a ví, co se sluší a patří. My věříme, že kKavalíři jsou stále mezi námi. Věříme, že český člověk stále ví, jak být galantním a plným šarmu. A nejjednodušší je začít zevnějškem.

Přidejte se k nám a pomozte nám probudit skrývající se poklad mezi námi. Spořádaný člověk s vlídným úsměvem na tváři a ochotou nemusí být vzácná výjimka. My u Kavaliers jsme hrdí, že žijeme právě tady. Chceme výrobky a služby České české kvality.

Ano, je to možné. Díky Vám.

Jakým člověkem dnes chcete být Vy?


Lidé za Kavalier's

Lidé za Kavalier's

Karel Jandásek

jednatel, B2B obchodní vedení

karel@kavaliers.cz

Pavel Vojtášek

jednatel, B2C obchodní vedení

pavel@kavaliers.cz

Martin Loučka

provoz e-shopu, webová řešení

martin@kavaliers.cz