Často kladené dotazy

#1 Píšete, že jste originální. V čem?

Jsme tvůrci designu i zpracování.

Zároveň 100% originál ve smyslu:

  • výroby; jsme první a zatím jediní, kteří využívají podšití saténem u pletených kravat nejen pro jeho vizuální stránku, ale i pro jeho další vlastnosti. Pletená kravata drží tvar a každodenní uvazování se stalo pravým potěšením.
  • původem; od vizitek, přes krabičky po samotnou kravatu ryze česká výroba
  • kvalitou zpracováni; každá jednotlivá kravata se zpracovává a kontroluje ručně.

Garanci Kavalier’s jsme ještě nemuseli oprašovat, ale jelikož využíváme hedvábný satén, tedy organickou látku, může se stát i přes veškerou péči, že skrytou vadu neodhalíme a přesně tam Vás podrží rozšířená garance.

#2 Proč kravaty podšíváme hedvábím po celé délce?

Hedvábný satén drží tvar. Proto se Vám - na rozdíl od standardních pletených kravat - nestane, že se vaše kravata kvůli častému nošení vychýlí do boku.

#3 Kde se vyrábí výrobky Kavalier’s?

V České republice, kravaty konkrétně na Vysočině. Celá filozofie firmy je založena na obnově zapomínaných řemesel. Chceme dokázat, že naše česká výroba může být znovu minimálně stejně kvalitní a originální jako ta italská.

#4 Proč je každá kravata trošku jiná?

Kravaty se zakončují ručně. To má své výhody, kvalitu a precizní zpracování, ale i své zvláštnosti. Každá kravata je tedy originálem a nenajdete dvě zcela stejné.

#5 Je skutečně poštovné zdarma?

Ano, celá značka Kavalier’s je založena na přímosti a 100% garanci spokojenosti. Když je něco napsáno, tak to platí bez výjimky.

#6 Kdy výrobek obdržím?

Nejvíce se nám osvědčila spolupráce s výdejními místy. Při objednávce dopoledne na Vás může balíček čekat již druhý den. Typicky 1 až 3 dny, záleží na výběru způsobu doručení.

#7 Jak je to s reklamací?

I mistr tesař se někdy utne, proto pro Vás poskytujeme pro všechny naše výrobky Garanci Kavalier’s po dobu 30 měsíců. Vaše spokojenost je pro nás primární. Kromě toho, že prvních 20 dní můžete výrobek vrátit bez udání důvodu, následnou reklamaci vyřídíme do 20 dní.

Zajímá Vás něco jiného? Kontaktujte nás prosím na: pavel@kavaliers.cz